Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Spektakli në qiell: si është realizuar ky areoplan?

Skena magjepsëse në Kinë. Disa qindra dronë fluturuan nëpër qiell, të rregulluar për të krijuar formën e aeroplanëve dhe helikopterëve.

Tetëqind dronë tregojnë për arritjet e aviacionit kinez, sipas portalit LADBible.

Shikimi i droneve të lehta në Nanchang ishte një kënaqësi e vërtetë për ata që qenë pranë spektaklit në qiell. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com