Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Spektakël i frikshëm natyror në SHBA: stuhia që mbuloi qytetin (video)

Stuhia e Monsoonit goditi Phoenix-in në SHBA të enjten në mbrëmje. Moti Kombëtar njoftoi se gjatë stuhisë shikimi ishte zero.

Stuhia ishte mbi 110 milje e gjerë dhe mbi një kilometër të lartë. Sipas portalit atfamily.com një nga fshatarët tha se gjatë 50 viteve të fundit ai nuk ka parë ndonjë gjë të tillë.

Shikoni videon e stuhisë së madhe ranore që mbulon qytetin. /tesheshi.com/

Dust storm rolls into Valley 8-2-18

TIME LAPSE: Another day of the monsoon, another dust storm. Where were you when today's giant dust storm rolled through?More weather: https://12ne.ws/2n3E35c

Posted by 12 News on Thursday, August 2, 2018

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com