Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Spektakël budallallëku në avion: pasagjeri lë nam me bagazhet

Një burrë ka lënë nam në një avion me injorancën e tij fizike. Ai ka tentuar të fusë një çantë në bagazhin sipër sediljes, ashtu siç nuk duhej futur, derisa ka ndërhyrë një stjuardesë për të “sjellë në vetë”.

Videos i është bashkangjitur sipër një lojë fëmijësh me formësim, për të shprehur më mirë idenë se çfarë nuk shkon te pasagjeri. Dhe në fund, një reagim në bordin e avionit…/tesheshi.com/

😂🤣😭

😂🤣😭

Posted by Airplane on Sunday, July 15, 2018

 

 

auto pjese dak

Related posts