Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Son i Tottenham shkakton horror: i thyen këmbën kundërshtarit dhe shkrehet në lot

Son Heung-Min i Tottenham përjetoi ndoshta momentin më të vështirë në karrierë,  pasi një ndërhyrje e tij çoi në një horror në fushë përballë Evertonit: Andre Gomes pësoi një thyerje të frikshme të këmbës.

Son vuri duart në kokë sapo pa skenën, pa e ditur se çfarë kishte shkaktuar, e më pas shpërtheu në lot.

E gjitha ndodhi në minutën e ’79.

Son mori karton të kuq, por dhimbjen më të madhe e pati për atë që shkaktoi.

Për Gomes, ky sezon ka të ngjarë të përfundojë, por mbetet të dihet se cili do jetë fati i tij në karrierë, nëse do e vijojë apo jo atë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts