Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

DETAJIMI/ Shqipëria pas 1 qershorit: ç’hapet e ç’nuk hapet pas kësaj date (video)

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu doli në një konferencë për shtyp përtë sqaruar se ç’hapet e ç’vijon të qëndrojë mbyllur që pas 1 qershorit në Shqipëri, në kuadër të krizës koronare.

E ndërsa do hapen kopshtete  çerdhet, pazhet publike gjithashtu, si dhe vatje-ardhjet në qytet, do mbeten mbyllur transporti publik, aktivitetet kulturor si kinem e teatër, klubet e natës, pishinat, grumbullimet masive, dasmat, konferenca, dëgjesa publike, tubimet e çdo lloji. /tesheshi.com/

🟢 JA SESI DO HAPEMI NGA 1 QERSHORI DHE ÇFARË MBETET ENDE MBYLLUR NË NORMALITETIN E RI 🟢🔴 KJO FUNDJAVË DO TË JETË E LIRË PËR QYTETARËT DHE BIZNESET HAPUR, PËRFSHIRË EDHE LOKALET (JASHTË) APO PLAZHET VETËM PËR BANORËT E QYTETEVE BREGDETARE, NDËRSA DALJA NGA ZONAT E KUQE E NDALUAR DERI TË HËNËN🚫

Posted by Ogerta Manastirliu on Friday, May 29, 2020

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com