Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Shndërrimi i frikshëm: a mund ta njihni këtë këngëtare botërore?

Këngëtarja e njohur Madonna postoi një foto në Instagramin e saj ku pozoi në një edicion pak më ndryshe, me syze dhe flokë rozë, por ajo që fansat e saj vunë re së pari ishte forma e fytyrës së saj.

Edhe pse qëllimi i saj ishte të inkurajonte amerikanët të shkonin në votime, komentuesit më së shumti shkruanin për pamjen e saj dhe pyesnin nëse bëhej fjalë për filtra apo Botox shumë të keq.

“Kjo nuk është mbretëresha ime. Ju dukeni si një aliene nga filmat. Kirurgu plastik paska bërë një punë të tmerrshme. A është kjo e vërtetë?”, shkroi një komentues.

“Çfarë ndodhi me fytyrën tënde? E tmerrshme”, shkroi një tjetër.

“Ndaloni operacionet plastike…”, i tha një e tretë.

Disa ithtarë u ngritën në mbrojtje të saj dhe shkruan se ajo nuk duket aspak keq.

“Madonna duket e mrekullueshme në çdo numër”, komentoi dikush.

“Kjo ngjyrë e flokëve ju duket e mrekullueshme”, e vlerësoi komentatori.

Madonna festoi ditëlindjen e saj të 62-të në gusht, por ajo nuk heq dorë nga publikimi i fotove provokuese, dhe përpiqet të mbajë një pamje rinore me procedura estetike. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts