Shitet ishulli me formë zemre bashkë me një vilë (foto)

Shtëpia e arkitektit amerikan Frank Lloyd Wright ka goditur tregun duke dalë në shitje për 14.9 milionë dollarë.

Kjo pronë ndodhet në liqenin Mahopac në Nju Jork.

Vila luksoze ka një sipërfaqe prej 6,000 metra katrore dhe ka  gjashtë dhoma gjumi, 4 banjo, dy shtëpi pritjeje,  dhe një sipërfaqe të gjelbër prej disa hektarësh.

Pamja që të ofron qëndrimi në këtë vilë është mahnitëse, por fatkeqësisht jo çdo kush ka luksin dhe mundësinë  që të qëndrojë dhe ta blejë atë./tesheshi.com/

Related posts