Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

SHBA: Shënjestron protestuesit me hark e shigjetë, rrihet paq (video)

Protestat e dhunshme që kanë shpërthyer në të gjithë Shtetet e Bashkuara për vdekjen e afrikano-amerikanit George Floyd i cili u mbyt nga një oficer policie, kanë shënuar dhe një incident të rrallë.

Gjatë një proteste në Salt Lake City, një burrë nxori një hark dhe shigjetë duke shënjestruar me protestuesit.

E gjitha filloi kur qytetarët e mbledhur bllokuan rrugën dhe u përleshën me një prej shoferëve. Në një moment, burri nxori hark dhe shigjetën, duke bërtitur: “Të gjitha jetët kanë rëndësi”. Por jo vetëm s’mundi të qëllojë, ai dhe u rrah paq për gjestin e tij sfidues. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com