Auto Dak
Auto Dak

SHBA: Rrufeja godet njeriun në ecje, ja fati i tij më pas (video)

Duke ecur me një çadër në dorë drejt makinës së tij, Romulus McNeill u godit nga rrufeja, raporton LadBible.

Ndërsa binte shi, McNeill u drejtua për në makinë. Duke kaluar pranë shkollës në Karolinën e Jugut, ku ai punon, rrufeja goditi ccadrën që mbante, e kjo e fundi i ra nga dora.

Ai e mori nga toka dhe vrapoi në një vend të sigurt.

McNeill i tha televizionit WBMF se u ndje i tronditur, duke shtuar:

“Më dukej çmendur se kjo mund të ndodhte me mua. Unë u drejtova në shtëpi dhe isha gati të haja diçka”

Ai postoi në Facebook një video ku shfaqej rrufeja.

“Kamerat kapën përvojën time të rrufesë. Unë jam mirënjohës që kam kaluar pa lëndime të mëdha”, tha ai.

I pyetur se çfarë ndjeu në momentin e goditjes, ai u përgjigj: “Ishte thjesht e dhimbshme për një moment”. /tesheshi.com/

We got a chance to talk to Romulus McNeill who was struck by lightning

We got a chance to talk to Romulus McNeill who was nearly struck by lightning yesterday in Conway, SC! Take a listen to his scary experience! 🔊

Posted by WeatherNation on Friday, August 16, 2019

auto pjese dak

Related posts