Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Rusi që i vuri flakën Mercedesit për famë: ç’bëri së fundi me një Porsche (pamje)

Blogeri rus Mikhail Litvin shkatërroi Mercedes-AMG GT 63 S disa muaj më parë duke e çuar në një livadh, duke derdhur benzinë ​​mbi të dhe duke i vënë flakën.

Litvin nuk u ndal në këtë në luftën për vlerësime dhe popullaritet.

Tani ai ka shkatërruar një Prosche Taycana Turbo S. krejt të ri, duke dalë me të nga një sallon në mënyrë të rrufeshme nga fasada e xhamtë.

U tha se ai ndryshoi aksidentalisht komandat në sallon me makinën elektrike 175,000 euro. Por sipas disa mediave, makina është në të vërtetë e tij, dhe gjithçka është bërë si performancë.

Dhe ka funksionuar: ka mbledhur 2.5 milion shikime në një ditë, ndërsa tani më pak se 5 milion njerëz e kanë parë videon që nga dita e publikimit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts