Restoranti ofron biftekun gjigant falas, me një kusht

Një restorant po shërben një biftek gjigand për të gjithë klientët e tij.

Bifteku 5.6 kg kushton 179 paund dhe ofrohet me patate të skuqura, qepë, kërpudha, domate, hudhra e byrek.

Megjithatë ekziston një mënyrë që ju të hani falas në Cattlemans Steakhouse.

Pajata është e dizanjuar për 4 persona dhe çdo grup duhet që ta mbarojë vaktin brenda një ore që ta përfitojë falas.

Deri më tani, 10 grupe kanë tentuar që ta përmbushin sfidën por vetëm 2 prej tyre ia kanë arritur./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts