Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

REAGIMI/ Rama “rilind”: ja e vërteta e sëmundjes sime dhe si do e zgjidh në gjyq

Kryeministri Rama ka sqaruar opinionin publik në lidhje me përfoljen e ditëve të fundit për një gjendje të tij jo të mirë shëndetësore.

Në rubrikën “Përgjigja ime”, Rama sqaron se asgjë nuk është e vërtetë nga ajo që e quan një sajesë të mediave të opozitës, duke paralajmëruar dhe gjyq për këtë.

 “Fatkeqësisht shumë miq këtu në Shqipëri dhe jashtë, që qeshën me këtë historinë e sëmundjes dhe spitalit në Berlin u shqetësuan nga lajmi i atakut tim në zemër sajesë e kazanit të opozitës tonë rrugë humbur, kjo do të thotë të prekësh fundin.

Kjo do të thotë që të mos kesh më alternativë, por as njerzillëkun, që dallon njerëzit nga kafshët. Kur njeriu e humb këtë është një egërsisë që ia kalon çdo kafshe. Me keqardhjen për shqetësimin që është krijuar, nuk më mbetet gjë tjetër veçse t’i mëshiroj ata që e sajuan këtë histori do u kërkoj që të përgjigjen në gjyq dhe të paguajnë dhe të përgjigjen”, shprehet ndër të tjera Rama. /tesheshi.com/

GËZUAR DHE SHIHEMI NESËR😁

Posted by Edi Rama on Friday, March 22, 2019

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com