Rama shkon në këmbë te zyra e Ilir Metës pas kthimit nga SHBA (Fotot)

Kryeministri Edi Rama, është takuar me aleatin e tij kryesor Ilir Veta në zyrën e Kreut të Kuvendit.

Takimi është zhvilluar pas kthimit të kreut të qeverisë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Pas një qëndrimi të shkurtër në zyrën e tij në selinë e Kryeministrisë, Rama është nisur në këmbë dhe ka hyrë në takimin me Metën, i cili ka nisur prej një ore e gjysmë./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts