Rama: Lojrat e fatit, një llum! Ja pse nuk mund t’i mbyll që në mandatin e parë

Në rubrikën “Përgjigja ime”, kryeministri Rama ka dhënë një shpjegim mbi mbylljen e lojrave të fatit, duke lënë të nënkuptuar se në kushtet e një koalicioni me LSI-në, nuk ka mundur dot ta bëjë këtë që në mandatin e parë..

“Doja ta bëja më parë, siç premtova, por nuk munda dot. Ishte i pari dhe i fundit rast që pranova kundër vullnetit tim një kompromis të keq”, ka deklaruar Rama.

Shefi i qeverisë ka pranuar se paratë krimit shkojnë në industrinë e bizhozit, duke e quajtur atë një “llum”. /tesheshi.com/  

PERGJIGJA IME

Posted by Edi Rama on Friday, 12 October 2018

auto pjese dak

Related posts