728 x 90 Leaderboard

Qeni ruan për orë të tëra shokun e ngordhur, pamjet prekëse (foto)

Për orë të tëra ruan shokun e tij të ngordhur të shtypur nga një makinë, i pikëlluar.

Pamjet që shihni bashkëngjitur janë filmuar në Romë të Italisë dhe kanë protagonist një qen besnik.

Pamje që flasin më shumë se një mijë fjalë, janë ato që shikoni, ku qeni besnik nuk largohet nga miku i tij i pajetë.

Ai i qëndron pranë në çdo moment dhe e përkëdhel, madje rrezikon që të ketë të njëjtin fund si miku i tij./tesheshi.com/

Related posts