Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Prokuroria Speciale e Kosovës: Gjashtë të paditur të akuzuar për vrasjen e Oliver Ivanoviçit

Prokuroria Speciale e Kosovës ka akuzuar sot gjashtë persona për përfshirje në vrasjen e Oliver Ivanoviçit. Për ta u dhanë vetëm inicialet: N.S., M.R., S.A., D.M., Z.J. dhe R.B.

Prokuroria thotë se të pandehurit N.S, M.R dhe R.B janë në paraburgim, ndërsa tre janë në arrati dhe për ta janë lëshuar fletarreste ndërkombëtare.

Në arrati ndodhen Milan Radojçië dhe Zvonko Veselinovië.

Eshtë pohuar gjithashtu se ky grup i dyshuar kriminal nuk është formuar rastësisht, por funksionon që nga viti 2011. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com