Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Presidenti si kryeopozitar: Basha, vetëm një fjali për Metën

“Ai është në rolin e tij”, kaq ka qenë komenti i kryedemokratit Basha sa i përket gjykimit mbi sjelljen e paprecedentë politike të Metës, nga pozicioni i kreut të shtetit.

Për shumëkënd, ai po dublon Bashën si kreu i opozitës, edhe duke e dëmtuar rëndë këtë të fundit.

Basha vijoi dhe sot me akuzat e përditshme ndaj qeverisjes dhe tha se kjo e fundit nuk do shpëtojë ndëshkimit nga vota e shqiptarëve. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts