Auto Dak
Auto Dak

Përzierja natyrale që ju ndihmon të eliminoni qimet në pjesën e sipërme të buzës

Në ditët e sotme ka teknika të shumta të heqjes së qimeve, të tilla si depilim, elektrolizë, heqje me lazer, etj.

Por të gjitha janë shumë të shtrenjta dhe jo gjithmonë japin rezultatet e dëshiruara. Ky trajtim natyror që do ju prezantojmë është me më pak kosto, dhe ka më shumë efektshmëri. Përbërësit: Një filxhan vaj bebeje

Një lugë gjelle me jod 2%.

Përgatitja: Në fillim përzieni produktet. Merreni përzierjen dhe fërkojeni në zonën e prekur për dy minuta. Lereni të qëndrojë për 5 minuta, derisa të japë efektin e saj.

Pastaj, përdorni një leckë të lagur për ta larguar atë. Përsëriteni këtë trajtim për disa ditë dhe do të vini re shpejt se qimet tuaja gradualisht do të bëhen më të holla dhe do të zhduken përfundimisht./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts