Përplasja tragjike e një avioni në Florida dhe….(video)

Këtë fundjavë, një aeroplan i vogël goditi një qendrën terapeutike në Fort Lauderdale (Florida), pas së cilës u përfshi nga flakët.

Në këtë aksident vdiqën dy persona, njëri prej të cilëve pronari i avionit, Eladio Marquez.

Shkaku i aksidentit ende nuk është publikuar. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts