Përmbytjet: pamje dramatike nga Beogradi

Përmbytjet që përfshin kryeqytetin serb pak orë më parë, ofrojnë pamje dramatike të situatës në qytet. Njerëzit janë përfshirë nga paniku duke parë se si vala e ujit merrte përpara gjithë çka gjente, deri dhe njerëzit.

Pamjet tregojnë më së miri atë që përjetuan serbët e kryeqytetit kur ujrat vërshuan në rrugë. /tesheshi.com/

 

 

 

auto pjese dak

Related posts