Përfoljet: Richard Gere, baba në të ’70-at

Richard Gere dhe 35-vjeçarja e tij Alejandra Silva u martuan këtë prilin e këitj viti dhe tani po presin për fëmijën e tyre të pare, njoftojnë mediat spanjolle .

Megjthatë, nga Holywood-i ende nuk është konfirmuar kjo gjë.

Gere dhe Alejandra u njohën katër vjet më parë, dhe këtë vit ata vendosën të kurorëzohen në një ceremoni intime në Nju Jork.

Megjithëse nuk u pëlqen të flasin për jetën e tyre private, Gere, pas martesës ka deklaruar shkurtimisht se ai është “njeriu më i lumtur në univers”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts