Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Përballja e pritshme Kuqezi – Turqi: dy mungesa të bujshme në listën e Edi Rejas

Dy mungesa të bujshme e dy prurje të reja, janë suprizat e përzgjedhjes së formacionit të Edi Reja për përballjen e pritshme me Turqinë për eliminatoret e Europianit.

Nuk figurojnë Mavraj e Sadiku, “zëvëndësohen” nga Selahi dhe Seferi.

Ja  përzgjedhja emër për emër.

 

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com