Pamjet e frikshme të një aksidenti: 15 të vdekur nga një grifshë në autobus (video)

Një grua në Kinë, jo vetëm nuk ka zbatuar rregullin herë të shkruar e herë të pashkruaf “mos i fol shoferit”, por dhe e ka goditur atë, duke shkaktuar një aksident të tmerrshëm me 15 viktima, të gjithë pasagjerë.

Kjo ndodh pak ditë me parë dhe kamerat kanë regjistruar gjithçka. Një pasagjere, pasi humbi stacionin ku do të zbriste, kërkoi nga shoferi që ta ndalonte në mes të rrugës.

Por njeriu në timon nuk ka pranuar dhe ka vijuar rrugën, duke ngrënë dhe ca goditje me celular nga gruaja. Ajo që ndodhi me pas qe vërtet e tmerrshme.

Shoferi humbi kontrollin, çau gardhin e urës dhe përfundoi në ujrat e lumit. Pra, gruaja që humbi stacionin, humbi dhe jetën më në fund, duke jua marrë dhe të tjerëve që patën fatin e zi që ta kishin bashkëudhëtare. /tesheshi.com/  

auto pjese dak

Related posts