Auto Dak
Auto Dak

Pamje tronditëse: si u shpëtua ky fëmijë i rënë nga kati i pestë

Tonik Turkhanbeg, 28 vjeç, nga qyteti kinez i Jining, arriti të shpëtojë një fëmijë që ra nga kati i pestë i një ndërtese. Gjithçka ndodhi në një mënyrë të pabesueshme.

I riu sapo parkoi makinën kur papritur dëgjoi një fëmijë të bërtiste.

Ai e pa teksa po binte dhe doli vrulltazi jashtë makinës për ta kapur dhe për ta shpëtuar. Fëmija ra mbi të, dhe ai u plandos nga forca e goditjes.

Mjekët konfirmuan se si fëmija edhei i ri janë të mirë dhe se nuk kanë lëndime serioze. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts