Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamje: shembja që i shndërroi dhjetra automjete në petulla në një sekondë

Fotografitë e makinave të rrafshuara u shfaqën në internet kohë më parë dhe nuk dihej se ku ishin marrë apo çfarë ndodhi në të vërtetë.

Disa supozuan se ishte një tërmet, të tjerët kishin versionet e tyre.

Por vetëm kohët e fundit janë shfaqur detaje për një ngjarje në të cilën dhjetra makina luksoze përfunduan “të palosura në tokë”.

Arsyeja e shembjes së një strukture nuk dihet ende dhe sipas GDN Online, inxhinieri Abdullah Abu Habla, i cili po zbriste shkallët në atë kohë, arriti të dilte i padëmtuar.

Me sa dihet, askush nuk u vra në këtë incident. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts