Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamje: burri në karrocë bllokohet mbi shina, një heroinë “ia heq nga dora” vdekjes

Një burrë i moshuar në një karrige me rrota u përpoq të kalonte një kalim hekurudhor në Kaliforni kur u bllokua mbi shina.

Videoja e oficeres së policisë Erika Urrea tregon dramën që ndodhi ndërsa treni iu afrua njeriut ulok.

Përkatësisht, policja pa atë që po ndodhte dhe vrapoi te burri për ta ndihmuar.

Vetëm disa sekonda para se të mbërrnte, arriti ta hiqte nga shinat.

66-vjeçari ia hodhi me vetëm një dëmtim të këmbës, tha policia lokale. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts