Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamje apokaliptike nga Norvegjia: Tetë shtëpi zhyten në det

Në një rrëshqitje në tokë të fuqishme në qytetin norvegjez Alta, tetë shtëpi ranë në det, dhe zyrtarët thanë se nuk pati viktima dhe askush nuk u plagos.

Rrëshqitja e dheut ishte midis 650 dhe 800 metra e gjerë dhe deri 40 metra e lartë.

Një zëdhënës i policisë tha se rrëshqitja e dheut mori një makinë në det përveç shtëpive. E madhja u pasua nga disa rrëshqitje të dheut, dhe shtëpitë përreth u evakuuan. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com