Njihuni me qenin më të shëmtuar në botë për 2018

Njihuni me qenin më të shëmtuar në botë për vitin 2018. Është një bulldog, 9 vjeçar anglez me emrin Zsa Zsa.

Ai fitoi konkursin në San Francisko për qentë më të shëmtuar në botë të shtunën.

Qentë ecin në një tapet të kuq përpara një jurie e cila vlerëson  më të shëmtuarin.

Dhe Zsa Zsa për këtë vit fitoi çmimin e madh, më i shëmtuari prej të gjithëve, ndërsa për të zonjën e tij ai është qeni më i bukur në botë./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts