Njihuni me Chillin, telefonin e vogël që kushto vetëm 20$

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner, i cili u shfaq në tregun e Indisë.

Telefoni i vogël i telefonit të Chilli International nga Hong Kong ka një ekran 1,4 inç dhe është i disponueshëm në gjashtë ngjyra.

Memoria e brendshme është vetëm 32 MB, por mund të zgjerohet deri në 8 GB me kartën SD.

Është një telefon i thjeshtë pa aplikacione, por me një shfletues interneti dhe Bluetooth.

Çmimi është 20 $ dhe aktualisht shitet vetëm në Indi. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts