Një video që do t’ju shkrijë së qeshuri, qeni tmerrohet nga brejtësi

Një video humoristike dhe njëkohësisht e lezetshme ka qarkulluar në rrjetet sociale ku një qen reagon i frikësuar ndaj një brejtës u vogël të cilën e mban në dorë pronari i qenit.

Ai ia afron herë pas here brejtësin pranë fytyrës dhe qeni nuk lëviz asgjë veçse zgurdullon sytë i trembur.

Mesa duket edhe qentë frikësohen ndonjëherë./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts