728 x 90 Leaderboard

Një mënyrë efektive për të eliminuar qeskat e varura poshtë syve

Çdo femre i pëlqen të ketë një pamje të re në çështje sekondash. Zakonisht varjet e qeskave të syve ndodhin për shkak të procesit të plakjes. Qeskat e varura të syve mund të kontribuojnë në uljen e vetëbesimit. Shumë njerëz kryesisht femra bëjnë shumë operacione për largimin e këtyre qeskave të shëmtuara.

Ja çfarë ju duhet:

1 top pambuku

1 vezë (e bardha e vezës)

Përgatitja:

Fillimisht pastroni makeup-in, nëse keni.

Hapni një vezë dhe ndani të bardhën nga e verdha, dhe të bardhën e vezëve hidheni në një enë qelqi të pastër.

Tani zhysni pambukun në të bardhën e vezëve dhe sapo të jetë lagur plotësisht.

Lyeni me pambuk gjithë zonën poshtë syve.

Lëreni masën të thahet dhe më pas hiqeni.

Përdoreni këtë mjekim derisa të shikoni ndryshimin. E bardha e vezëve do ndihmoj në tonifikimin e lëkurës dhe do zbardh këtë pjesë problematike duke ju bërë të dukeni më të reja se mosha juaj aktuale./tesheshi.com/

Related posts