Një gjarpër aty ku s’duhet, një kafshim aty ku s’thuhet

Një shtetas tajlandez nxitoi për spital pasi u kafshua aty ku nuk ta rrok mendja; duke kryer nevojat personale dhe bash në vendin më delikat.

“Ndjeva diçka të më kafshonte te…dhe kur pashë një gjarpër të madh. Nxitova instinktivisht që ta kapja me duar e ta mbysja”, tha ai për Daily News.

“Duhet të kisha qenë më i kujdesshëm. Dy muaj më parë pashë një gjarpër në një tualet në një tjetër në shtëpi, por nuk më shkpoi në mendje se ata mund të qarkullonin në kanalizime”, tha 45-vjeçari me plagë aty ku s’thuhet.

Gjarpri u kap e nxorr nga vrima nga një ekip i specializuar.

Ja si e raportoi media vendase rastin…/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts