NBA: përplasja tronditëse e lojtarit të Oklahomës (video)

Një incident i pazakontë ndodhi për fushat e basketbollit gjatë takimit dramatik te NBA mesi Oklahomës dhe Minesotës.

Nerlens Noel i Oklahomës pasi jë përplasje të tmershme në parket, ku trupi dhe koka kërcitën aq sa lanë të shokuar tifozerinë. Për minuta të tëra ai nuk përmendej.    

Me barelë ai u transportua urgjentisht në spital. Nuk ka ende informacion të plotë për gjendjen e lëndimit dhe shëndetin e këtij lojtari që konsiderohet si ndër yjet e NBA-së. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts