Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

National Geographic: një rrugë e rrallë biçikletash në Belgjikë (video)

National Geographic ka promovuar një prej shtigjeve më të rralla në botë për të apasionuarit ndaj udhëtimeve me biçikleta.

Ndodhet në krahinën Limburg në Belgjikë dhe bëhet fjalë për një rrugë 212 metra ndërtuar nën nivelin e një liqeni.

Në këtë mënyrë, thotë National, ekosistemi në Rezervën Natyrore De Vijers është ruajtur. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts