Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Mrekullitë ekzistojnë: një aksident i tmerrshëm me happy end (video)

Pamjet e një aksidenti me hapy and që ka ndodhur disa ditë më parë në Kharkov të Ukrainës, është postuar në mediat sociale. Një fëmijë nxënës shkollë donte të kalonte rrugën, por qe i pakujdesshëm. Ai u përplas nga një automjet dhe çdokush që sheh skenën, vështirë të besojë se mbetet gjallë.

E ai, mrekullisht, ngrihet sikur të mos kish ndodhur asgjë, për të vijuar programin e tij ditor. Edhe jetën gjithashtu.

Mrekulli dhe për shoferin e automjetit që i shpëtoi, mbi të gjitha, një vraje ndërgjegje për gjithë jetën. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com