Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Mish-mashi i një gare: një çmendur Citroenësh për t’u shijuar (video)

Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale.

Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën e tyre: 11 nga 16 pjesëmarrësit e garës u bën lëmsh në të njëjtin vend.

Asnjë nga drejtuesit nuk u lëndua, gjë që nuk mund të thuhej për Citroenët e tyre. Kjo është bukuria e sportit motorik…/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts