reklama juaj ketu
reklama juaj ketu

Miqësia simpatike mes laraskës dhe qenushit (video)

Kafshët në video nuk ankohen fare në lidhje me dallimet në mes tyre. Përkundrazi, ata shihen të kënaqen me njëri-tjetrin.

Laraska australiane dhe qenushi duken se po dëfrehen duke kaluar kohën njëri me tjetrin. Pamjet ku shihet miqësia e tyre nuk mund të lënë askënd indiferent.

Ju ftojmë të shikoni këtë marrëdhënie të lezeçme dhe mjaft simpatike./tesheshi.com/