Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Meta, tjetër akuzë ndërkombëtarëve: pastrojnë para në Shqipëri

Njeriu që drejton Presidencën shqiptarë pretendon se ndërkombëtarët pastrojnë para në Shqipëri.

I pozicionuar kundër tyre në kuadër të Reformës në Drejtësi, Meta i trajton ato si një “organizatë”, e në këtë kuadër i fton njerëzit që t’i bashkangjiten më 2 mars.

“Në 2 mars të gjithë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese, për të rivendosur sistemin e llogaridhënies publike në çdo nivel vendor dhe qendror, në të gjithë vendin.

Shqipëria nuk do të jetë më lavatriçe e pastrimit të parave të organizatës ndërkombëtare. Bashkë për Kushtetutën! Bashkë për Shqipërinë”, shkruan Meta në statusin e tij mëngjesor. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts