Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Media italiane publikon pamjet: si u arrestuan malazezët me 20 tonë hashash

Mediat italiane ka publikuar pamjet e arrestimit të 11 trafikantëve malazezë të cilëve iu kapen 20 ton kanabis.

E gjitha ndodhi gjatë një operacioni në det, me bllokimin e anijes “Remus”.

Vlera e lëndës narkotike u tha se ishte mes 150 dhe 200 milionë euro. Aksioni ndodhi më datë 2 gusht. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com