Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Më shumë tragjik se qesharak, aksidenti i rrallë në Rusi që i morri jetën një gruaje (video)

Një aksident i rrallë me pasojë vdekjen e një gruaje 52-vjeçare është regjistruar në një qytet rus.

Gjithçka ndodhi në një servis makinash. Dy gra dhe një burrë, pjesë e stafit të servisit po qëndronin para një garazhi të mbylllur, kur papritmas prej aty del fuqishëm një mercedez që i merr dy gratë para duke i vënë nën rrota, njëra prej të cilave ndërroi jetë.

Një shërbëtor i ri 27 vjeçar, i cili nuk kishte patentë shoferi, donte të lëvizte Mercedes, por ai humbi kontrollin e automjetit.

Sipas mediave ruse, shkaktar i aksidentit ka qenë një punëtor servisi i cili nuk ka patur patentë, dhe që gjatë punës i ka dalë makina jashtë kontrollit. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts