Lubia ukrainas: tërheq me dhëmbë anijen 614 tonëshe

Ukraniasi Oleg Skavjiç arriti të lëvizë me dhëmbë një anije mallrash që peshonte 614 ton, duke e tërhequr për 16 metra.

Oleg është një nga njerëzit më të fuqishëm në botë, i njohur për aftësinë e tij të pabesueshme.

Zyrtarët nga Ukraina njoftuan se ishte një rekord kombëtar dhe së shpejti mund të hyjnë në Librin e Rekordeve të Guinnes. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts