Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Llahtarë për Lloris në duelin Brighton – Tottenham, del nga fusha me maskë oksigjeni (pamjet)

Një zhvillimi i pakëndshëm ndodhi në përballjen e Premier League mes Brighton  – Tottenham. Pas vetëm tre minutash lojë, vendasin shënojnë një gol me mjaft kosto për portierin kundërshtar Lloris.

Lloris u përpoq të kapte një top dhe pasi kuptoi se do të hynte në portë me të, e hodhi dhe më pas ra në krah. Dhe ka shumë të ngjarë që bëhet fjalë për një frakturë të rëndë.

Kjo bëri që francezi të dile nga fusha me barrelë dhe maskë oksigjeni. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts