Levandovski, një dështim: Polonia e tij turpërohet nga Kolumbia (video)

Polonia që dikur shkëlqente nën emra si Bonjek e Lato, i ka thënë “Lamtumirë” këtij Botërori duke përcjellë dhe dështimin individual të emrit më të njohur të saj, Levandovski, që ashtu siç Messi me Argjentinën, ishte një paraqitje për t’u harruar, pa asnjë lidhje me sulmin bavarez.

Polonia u rrah pastër 3-0 nga Kolumbia, ku në garë për të kaluar në fazën tjetër, janë përveç kësaj të fundit edhe Senegali me Japoninë që barazuan mes tyre e që kryesojnë grupin. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts