Lëngu që ju duhet për të mos shtuar peshë gjatë ditës

Është e këshillueshme që në mëngjes të konsumojmë lëngje antikalorike në mënyrë që të humbim peshë sa më shpejt.

Çdo femër ëndërron të ketë një figurë të bukur pa hequr dorë nga ëmbëlsirat.

Nëse doni t’i vini në ndihmë metabolizmit tuaj të punojë në mënyrë sa më të shpejtë, konsumoni një lëng të posaçëm për mëngjes.

Shtresat yndyrore që mund të formohen falë atyre që hani gjatë ditës do të jenë tërësisht inekzistente në trupin tuaj.

Përbërësit:

– 2 lugë majdanoz të grirë,

– Një filxhan i madh ujë,

– Pak kanellë,

– Pak uthull molle,

– Një lugë mjaltë,

– Një lugë xhenxhefil,

– Lëng të kulluar të një limoni

Përgatitja:

Vlojeni ujin, shtoni majdanozin dhe lëreni të ftohet.

Kullojini dhe shtoni edhe përbërësit e tjerë./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts