Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kur dhe kameleoni jep shembull personal: lani duart! (video)

Pas udhëzimeve e këshillave njerëzore për të larë fort e shumë duart në këtë kohë pandemie, vijnë dhe ato të një gjallese të rrallë; kameleonit.

“Mos harroni, të gjithë duhet të lajnë duart”, thuhet në kapitullin e faqes në Facebook të pronarit të kafshës.

Në një hark kohor të shkurtër, videoja është ndarë me dhjetëra mijëra herë, është u parë gati nga një milion shikues dhe ka gjeneruar shumë komente. /tesheshi.com/

Remember everyone must wash their hands

Posted by Catherine Love on Tuesday, March 24, 2020

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com