Auto Dak
Auto Dak

Kuqezinjtë rehabilitohen: fitore 2-0 përballë Moldavisë

Pas humbjes me Islandën, kombëtarja shqiptare ka regjistruar një fitore rehabilituese me Moldavinë në “Elbasan Arena”, duke bërë që të rifutet në lojë për kualifikimin në “Euro 2020”.

Cikalleshi e Ramadani kanë qenë shënuesit e dy golave për kuqezinjtë, që me këtë fitore i kanë kthyer buzëqeshjen dhe Edi Rejas, trajnerit të ri italian.

Takimi i radhës i kuqezinjve do jetë me Francën në shtator. /tesheshi.com/     

auto pjese dak

Related posts