Kontrolli i bagazheve, edhe fëmija përfundon nën Rrezet X

Kamerat e sigurisë kapën një situatë të pazakontë në një stacion hekurudhor në Zhongshan të Kinës, kur një fëmijë përfundoi në rripin e bagazheve dhe kaloi nëpër Rrezet X të kontrollit të sigurisë.

Videoja tregon një burrë që duke kaluar kontrollin trupor, djali i tij zhduket nga sytë.

Djali ishte ngjitur mbi rripin e bagazheve, duke ndjekur çantat.

Zyrtarët thënë se fëmija nuk kishte pësuar asgjë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts