Auto Dak
Auto Dak

Kjo moderatore ka 22 vite që duket njësoj, nuk plaket (video)

Një vajzë kineze që prezanton motin prej 22 vitesh është bërë virale në rrjete sociale për pamjen rinore.

Edhe pse ka qenë në ekran për më shumë se dy dekada, Yang Dan duket se ka gjene shumë të mira.

Ajo shfaqet në transmetuesin shtetëror të Kinës që prej vitit 1996 dhe askush nuk arrin të kuptojë diferencën në moshë.

Në rrjete sociale  ka marrë titullin ‘Perëndesha që nuk plaket’ ku të gjithë janë të mahnitur nga bukuria dhe pamja e 44-vjecares./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts