KINEMA/ Pamja që pritet të trondisë publikun

Filmi më i fundit me Nicole Kidman pritet të jetë një dramë e vërtetë dhe për shkak të transformimit të portretit të saj. Nga një kukull me bukuri natyrore, aktorja e famshme shfaqet me një pamje gati të frikshme.

Në filmi ajo interpretohen figurën e një detektiveje, e cila ka një mision të vështirë për të cilin do të duhet të lidhet me kolegët nga e kaluara e saj e lashtë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts