Këta fëmijë ju mësojnë si të bindni prindërit që të blejnë kafshë shtëpiake

Një grua ka publikuar planin e fëmijëve të saj që përpiqej për ta bindur që të blejnë qen.

8-vjecari William dhe motra e tij 6-vjeçare Scarlett shkruan një listë të gjërave për të bindur nënën e tyre që të kenë një kafshë shtëpiake.

Por ata bënë një gabim sepse e lanë letrën në tryezën e kuzhinës së familjes, të cilën ajo e publikoi në Facebook.

Plani i tyre përfshinte:

-Bëni të gjitha punët;

-Bëni komplimente;

-Hidhni fakte të rastësishme;

-Bëni foto të qenve;

-Vendosni në listë dëshirën për të patur qen./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts